Aktuálně: První vydání před námi. Ladíme grafickou stránku časopisu. Blíží se to!
Objednáno 111 výtisků z 5000 kusů / 400 rezervováno.

Už víte, jak chutná Kuráž? Neváhejte a objednejte si ji ZDE. Vyhrajte hodinky Wenger!

Obchodní podmínky - časopis KURÁŽ

Vydavatelem časopisu KURÁŽ je:

Klub112, z.s.
Trávníčkova 1773/23
155 00  Praha 13 -  Stodůlky
IČO: 27015823
Odpovědná osoba: Bc. Jan Borůvka, jednatel & vydavatel
Kontakty: redakce@klub112.cz, 775 213 667, www.ekuraz.cz, www.klub112.cz
Datová schránka: g7ar5be
Evidenční číslo přídělené Ministerstvem kultury ČR: MK ČR E 23212

Formy předplatného

Jak chutná KURÁŽ - Objednávka jednoho (prvního) čísla časopisu KURÁŽ.

Trocha KURÁŽE neuškodí - Objednávka tří po sobě jdoucích čísel časopisu KURÁŽ od objednávky.

KURÁŽ naplno - Objednávka předplatného časopisu KURÁŽ - 12 po sobě jdoucích čísel. Zvažujeme/připravujeme i vydání KURÁŽ SPECIÁL, který by byl předplatitelům KURÁŽE naplno distribuován zdarma jako dárek.

Zaváděcí cena časopisu KURÁŽ je 39 Kč. Z této ceny jde 15 Kč na podporu aktivit Klubu 112 - projekty a Nadační fond Klubu 112.
Jakmile bude rozebráno 2.000 ks na předplatném, cena se upraví na standardní cenu 59 Kč / ks.
Tato úprava nebude mít vliv na již objednaná předplatné.

Plánované úpravy variant předplatného v budoucnu

V budoucnu zvažujeme zrušení, neboli přejmenování a obsahu nabídky. Již nebude možné "ochutnávat" jedno číslo, ale následně ochutnávka bude na 3 měsíce, tj. 3 po sobě jdoucí čísla. Nově tedy bude možnost objednat předplatné na 3, 6 nebo 12 měsíců.
Současná cena je také zavádějící. Po rozebrání cca. 2.000 výtisků dojde k upravení ceny. Úprava ceny se nedotkne již objednaných předplatných. Takže nemusíte mít obavy, že vám KURÁŽ zdražíme za pochodu. Zvýšení cen se dotkne jen nově vložených objednávek do systému a při pokračování závazku objednávky na následující období.

Balné, poštovné a distribuce

V současné době budeme distribuovat časopis přes Českou poštu. Poštovné a balné je z naší strany dotované. V případě, že dokážeme plnohodnotně rozjet časopis společně s inzercí, nebudeme ceny navyšovat. A ten plán tu je. Distribuce proběhne následující den, kdy KURÁŽ přijde z tiskárny.

Úhrada předplatného

Po vyplnění a odeslání závazné objednávky na Předplatné časopisu KURÁŽ Vám na vložený email přijdou instrukce k platbě. Platby se provádějí na bankovní účet: 115-5256990207/0100, variabilní symbol je přidělené pořadové číslo objednávky a částka dle zvolené varianty Předplatného. Řádně uhrazené objednávky budou distribuovány. Uhraďte obratem. Úhradu proveďte nejpozději 6 dnů před vydáním nejbližšího čísla. Při pozdější úhradě Vám bude odesláno až následující číslo.

Po uhrazení předepsané platby Vám na vložený email zadaný v objednávce přijde vystavená faktura.

Benefity pro předplatitele

V případě že máte objednáno Předplatné, můžete se následně přihlašovat do našeho Archivu a to ještě měsíc po vypršení uhrazeného období. Před vypršením uhrazeného období Vám přijde automatická připomínka, že Vaše uhrazené období končí. Můžete se svobodně rozhodnout, zda v Předplatném pokračovat, či nikoliv. Nenastává žádné automatické prodloužení závazku. A to je fér.

Jako předplatitel se můžete zúčastnit našich soutěží. Dále máte možnost zasílat náměty, případně celé články. Ale o tom, až to bude aktuální :)

Buďte prosím tolerantní

Prosíme o jistou dávku tolerance. Učíme se a na všem pracujeme. Vychytáváme mouchy za pochodu. Ladíme vše a odstraňujeme chyby které objevujeme a na které jsme upozorněni. Děkujeme za pochopení, Vaše redakce s kuráží ...

Připravujeme do 1. čísla - ukázky z prvního čísla

A jak to tedy ve výběžku funguje v praxi?

"... My, tedy hlavně v našem výběžku, jsme za posledních 25 let od doby, co tu je tato stanice, hodně pracovali s dobrovolnými hasiči. Díky tomu se dobrovolní hasiči hodně vyvíjeli. Tím, že mají výjezdy a jezdí, mají lepší financování, a proto mají i hodně slušné vybavení a techniku. Dobráci jezdí. Nutí je to jezdit."

Více v článku: Jak se žije hasičům 7 km od hranic

Jak se ti sloužilo na Metru? Byly rušné směny?

"... Služba byla úžasná. A jestli to bylo hodně rušný, to nedokážu posoudit, protože jsem jinou pořádkovou službu nekonal. Tady jsem začal a z metra jsem potom odešel na Odbor zvláštního určení. Vzpomínám na to strašně rád, jednak tam byla dobrá parta kolegů, málo papírování, a stálý kontakt s lidmi."

Více v článku: Rozhovor s Jirkou Laňkou nejen o jeho službě u URN

Měl si někdy takový problém, že by tě někdo chtěl napadnout?

"... No jasně, měl. Ale téměř vždy jsem je ukecal. Párkrát mě napadl psychiatrický pacient bez předchozích známek agrese a i jsem byl lehce zraněný, ale to beru jako něco, co se stát může. Jsou to nemocní lidé. Navíc zase jsem si za to tak trošku mohl sám, polevil jsem v pozornosti, když jsem myslel, že jsou ti pacienti klidní. Příště už jsem si dával pozor a nedal jim šanci mě jakkoliv napadnout."

Více v článku: Otevřeně o službě u středočeské záchranky

Novinky

Finišujeme první číslo

Máme hotové první číslo. Finišujeme grafiku a následně jakmile budeme mít prvních 300 předplatitelů, zadáváme do tisku.

Připravujeme soutěže

Pro naše předplatitele připravujeme atraktivní soutěže - přesná podoba bude brzy zveřejněna, ale objednat si předplatné Kuráže se rozhodně vyplatí :)

přečíst celé

Máme první partnery

Krásně nám to startuje. Už máme první partnery a tak nám nic nebrání pokročit do další fáze, kterou je dle plánu samotná příprava k obsahu. Pomůžete nám?

přečíst celé

Podporovatelé a sponzoři

Časopis pro hasiče

Pro hasiče

Máme časopis pro hasiče jako stvořený, plný témat z oboru, novinek, rad od kolegů ...

Časopis pro policisty

Pro policisty

Máme časopis plný informací, který s chutí otevře každý policista, jenž potřebuje každý den ...

Časopis pro záchranáře

Pro záchranáře

Máme časopis pro záchranáře s tématy šité záchranářům na míru ...