Aktuálně: Stále ROZESÍLÁME 1. číslo !!! Již jsme odeslali přes 1500 ks. 18. 3. posíláme dalších cca. 800 ks.
Objednáno 272 výtisků z 5000 kusů / 400 rezervováno.

Už víte, jak chutná Kuráž? Neváhejte a objednejte si ji ZDE. Vyhrajte hodinky Wenger!

Soutěžte s KURÁŽÍ - Soutěže s časopisem KURÁŽ

Máme prvního výherce soutěže "Kolik bude vážit 5000 ks časopisů KURÁŽ". Správná odpověď byla 1000 Kg, protože se nejvíce přiblížil ke smutné realitě 1008 Kg. Soutěž vyhrál uživatel: Jan Vrbata z Horní Rade**** :) Blahopřejeme :)

Pro předplatitele časopisu Kuráž připravujeme zajímavé soutěže o vysoce atraktivní ceny.
Přesná podoba soutěží bude zveřejněna v den zahájení předplatného (jsme trochu ve skluzu, ale jen pro dobro věci).
Děkujeme za pochopení.

Soutěžte o turniket: S.B.T. taktické škrtidlo SKALA Medica v ceně 850 Kč

Na naší Facebook stránce právě běží soutěž o kvalitní turniket české výroby. Zapojte se. Staňte se fanouškem a sledujte všechny naše soutěže o vybavení nejen do služby.

Velká tipovací soutěž o hodinky WENGER SEAFORCE 01.0641.119 v ceně 5.500 Kč

Pro naše předplatitele a naše fanoušky jsme připravili velkou tipovací soutěž! Tipněte si, kolik znaků bude v redakční části 1. čísla časopisu KURÁŽ. Buďte nejblíže a vyhrajte kvalitní pánské hodinky WENGER v hodnotě téměř 5.500 Kč.
Pište nám své tipy na stránce SOUTĚŽNÍ ODPOVĚĎ - vždy uveďte své jméno, adresu a variabilní symbol, pod kterým hradíte předplatné - v případě že nemáte ještě předplatné, napište rodné číslo. Fanoušci, kteří nemají předplatné musí oproti předplatelům soutěžní příspěvek sdílet!

A jakou máte šanci vyhrát hodinky Wenger? No přeci obrovskou!

Tak blízko k výhře jste ještě nikdy nebyli!

Velká tipovací soutěž o pánské hodinky WENGER

Vyobrazené hodinky jsou přesně ty, které máme připravené pro vítěze. V redakci časopisu KURÁŽ vybereme ten zcele nejbližší tip. Počítáme jednotlivé znaky. Ne mezery a podobně! Každý předplatitel a fanoušek má k dispozici jen jeden soutěžní tip a to ten, který byl doručen jako první! Podmínka partnera: Výherce po obdržení nebo při předání výherních hodinek nám musí zaslat (nebo se nechat) vyfotit. Fotografie nebude sloužit k propagačním nebo reklamním účelům. Jen jako doložení účelného vynaložení produktu a dodržení dohody.

Připravujeme další soutěže o značkové nože, záchranářské nůžky a mnoho dalšího!

Soutěž pro předplatitele o zájezdy pro 2 osoby

Stačí se stát předplatitelem časopisu KURÁŽ a budete ve slosování o krásné ceny:

1. místo: pobytový zájezd k moři v ceně 30.000 Kč
2. místo: poznávací zájezd v Evropě v ceně 20.000 Kč
3. místo: rekreační týdenní pobyt v ČR v ceně 10.000 Kč
Vše zveřejníme v den, kdy zahájíme Předplatné časopisu KURÁŽ.
Podmínky soutěže: Losuje se ze všech předplatitelů, kteří vyberou roční předplatné. Losování proběhne dne 30.11.2018. Minimální účast je 4000 předplatitelů. Losování proběhne za účasti notáře a s největší pravděpodobností na našem galavečeru v prosinci. Slosování se nemohou zúčastnit zástupci redakce a jejich rodinní příslušníci.

Autorská soutěž - soutěžte se svým článkem o zajímavé ceny

Vždy jste snili o tom, že budete mít článek v nějakých novinách nebo časopisu? Časopis KURÁŽ vám tu příležitost dá. Zašlete nám Váš souzěžní článek. Redakční rada vždy jeden vybere a ten otiskne v některém z čísel. V každém čísle bude vždy jeden výherní článek. Všechny zaslané články budou ve výběru. Nevyjde v jednom čísle, může vyjít v dalším. V prvních pěti číslech soutěžíme o hodinky značky WENGER, které darovalo ... Soutěžní články nám zasílejte na email soutez@ekuraz.cz. Publikované články projdou redakční korekturou a před otištěním je podstoupíme k autorizací ze strany autora. Své soutěžní články můžete posílat již nyní.
Podmínky soutěže: Zaslaný článek musí být k tématu IZS a rozsahem alespoň 1,5 normostrany. Může to být příběh ze služby, zkušenost, a pod. Autor článku musí být naším předplatitelem. Soutěže se nemůže zúčastnit nikdo z redakce, redakční rady, ani jeho rodinný příslušník. Vítězný článek otiskneme. Autorská soutěž o hodinky WENGER končí 01/2019. Uzávěrka pro každé kolo je 28. v příslušném měsíci před dalším číslem.

Fotosoutěž

Máte v oblibě tolik moderní a populární fotografování? Pak je tu pro vás naše fotosoutěž. A jaká budou pravidla a kritéria? Chvilku strpení prosím. Vše zveřejníme.


Vyhrazujeme si právo na změny v podmínkách soutěží.

Připravujeme do 1. čísla - ukázky z prvního čísla

A jak to tedy ve výběžku funguje v praxi?

"... My, tedy hlavně v našem výběžku, jsme za posledních 25 let od doby, co tu je tato stanice, hodně pracovali s dobrovolnými hasiči. Díky tomu se dobrovolní hasiči hodně vyvíjeli. Tím, že mají výjezdy a jezdí, mají lepší financování, a proto mají i hodně slušné vybavení a techniku. Dobráci jezdí. Nutí je to jezdit."

Více v článku: Jak se žije hasičům 7 km od hranic

Jak se ti sloužilo na Metru? Byly rušné směny?

"... Služba byla úžasná. A jestli to bylo hodně rušný, to nedokážu posoudit, protože jsem jinou pořádkovou službu nekonal. Tady jsem začal a z metra jsem potom odešel na Odbor zvláštního určení. Vzpomínám na to strašně rád, jednak tam byla dobrá parta kolegů, málo papírování, a stálý kontakt s lidmi."

Více v článku: Rozhovor s Jirkou Laňkou nejen o jeho službě u ÚRN

Měl jsi někdy takový problém, že by tě někdo chtěl napadnout?

"... No jasně, měl. Ale téměř vždy jsem je ukecal. Párkrát mě napadl psychiatrický pacient bez předchozích známek agrese a i jsem byl lehce zraněný, ale to beru jako něco, co se stát může. Jsou to nemocní lidé. Navíc zase jsem si za to tak trošku mohl sám, polevil jsem v pozornosti, když jsem myslel, že jsou ti pacienti klidní. Příště už jsem si dával pozor a nedal jim šanci mě jakkoliv napadnout."

Více v článku: Otevřeně o službě u středočeské záchranky

Novinky

Pracujeme na dvojce

Jen pár dnů po vytištění prvního čísla časopisu KURÁŽ jsme začali pracovat na druhém a současně i na třetím a čtvrtém čísle. Zatím se ještě učíme věci kolem distribuce ale už nyní víme, dvojka bude v mnoha ohledech ještě lepší časopis!

přečíst celé

Finišujeme první číslo

Máme hotové první číslo. Finišujeme grafiku a následně jakmile budeme mít prvních 300 předplatitelů, zadáváme do tisku.

Připravujeme soutěže

Pro naše předplatitele připravujeme atraktivní soutěže - přesná podoba bude brzy zveřejněna, ale objednat si předplatné Kuráže se rozhodně vyplatí :)

přečíst celé

Podporovatelé a sponzoři

Časopis pro hasiče

Časopis pro hasiče

Máme časopis pro hasiče jako stvořený. Plný témat z oboru, novinek, rad od kolegů ...

Časopis pro policisty

Časopis pro policisty

Máme časopis plný informací, který s chutí otevře každý policista, jenž potřebuje každý den ...

Časopis pro záchranáře

Časopis pro záchranáře

Máme časopis pro záchranáře s tématy šité záchranářům na míru ...